Lato, lato, lato…

EKSPERYMENT – CHEMICZNE JOJO                                                                                                                  EKSPERYMENT – WĘDRUJĄCA WODA   EKSPERYMENT –  LAMPA LAWA EKSPERYMENT- POMÓŻ KOPCIUSZKOWI ODDZIELIĆ SÓL OD PIEPRZU                                                                                                                                                                         EKSPERYMENT – KTO SIĘ CZUBI, KTO SIĘ LUBI    EKSPERYMENT – MAGICZNE ODBICIE                           EKSPERYMENT –  JAK POWSTAJE DESZCZ                                                              EKSPERYMENT – TĘCZA NA TALERZU EKSPERYMENT – ŻELKOWE MISIE ROSNĄ                                                               EKSPERYMENT – KOLOROWY DESZCZ  EKSPERYMENT – TAŃCZĄCE KOLORY NA MLEKU EKSPERYMENT – CO PŁYWA, A CO TONIE                        EKSPERYMENT – SAMONADMUCHUJĄCY SIĘ BALON EKSPERYMENT – JAJKO W OCCIE                                       LETNIA SIŁOWNIA                                                                       TAŃCE Z KAPELUSZA                                                                                                   EKSPERYMENT – LAWA

„KSIĄŻKA DOTYKOWA DLA KAŻDEGO”

Wzięliśmy udział w II edycji ogólnopolskiego konkursu „KSIĄŻKA DOTYKOWA DLA KAŻDEGO” zorganizowanego przez Przedszkole „Trzynastka” oraz projekt doskonalenia nauczycieli – Kreatywna Pedagogika, przy współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką w Gdańsku oraz Polskim Związkiem Niewidomych. Konkurs został objęty patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdańska – Pawła Adamowicza.

Z radością informujemy, że w kategorii I – prace wykonane z opiekunem (dzieci do lat 9 z opiekunem) – grupa Żuczki otrzymała wyróżnienie za książkę pt.”Kotek Psotek”.

Natomiast w kategorii IV – prace dorosłych – I miejsce zajęła pani Iwona Daszczyńska i książka pt.”Marzenia małego guziczka” oraz III miejsce – pani Paulina Matejaszczyk i książka pt.”Miś”.

Między przedszkolny konkurs wiedzy o Polsce „POLSKA MOJA OJCZYZNA” został rozstrzygnięty

W konkursie wiedzy o Polsce, wzięły udział dzieci z czterech gdańskich przedszkoli (łącznie z naszym):                           z Przedszkola nr 52, Przedszkola nr 62 oraz z Przedszkola nr 66. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą znajomością tematu. Największą liczbę punktów zdobyły dzieci z Przedszkola nr 66, a tym samym zajęły zaszczytne I miejsce. Gratulujemy  wszystkim uczestnikom konkursu, a nauczycielom: pani Izie, pani Eli, pani Oli, pani Maryli i pani Paulinie oraz rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do niniejszego konkursu.                                            Dziękujemy również członkom jury: pani Małgosi, pani Sylwii oraz pani Martynie za pracę w komisji konkursowej.